De Sea Flo Lenspomp 750 GPH, 12V Automatisch is een krachtige, volautomatische bilgepomp ontworpen voor optimale betrouwbaarheid aan boord. Deze pomp schakelt automatisch in wanneer het water stijgt en uit zodra het water is afgevoerd – zonder dat een aparte vlotterschakelaar nodig is.
Met een indrukwekkende capaciteit van 2.839 liter per uur is deze lenspomp uitermate geschikt voor boten en jachten waar een hoge afvoercapaciteit gewenst is. De snap-off filterbasis maakt reiniging eenvoudig, terwijl de anti-verstoppingsimpeller zorgt voor een lange en storingsvrije levensduur.
Belangrijkste voordelen:
Automatisch systeem: werkt zonder vlotterschakelaar
Start niet bij motorolie – veiligheid voor motorruimte
Debiet: 750 GPH / 2.839 liter per uur
Compact en stil in gebruik
Snel te reinigen dankzij snap-lock filterbasis
Anti-vervuilingsimpeller voorkomt verstopping
12V uitvoering, lage stroomopname: slechts 2,5A
Uitlaatdiameter: 19 mm (3/4")
Technische specificaties:
Model: SFBP1-G750-06
Voltage: 12V / 24V
Stroomverbruik: 2,5A
Uitlaat: 19 mm (3/4")
Gewicht: 0,37 / 0,52 kg
Max. vloeistoftemperatuur: 43 °C
Ook beschikbaar in 600 GPH en 24V-uitvoeringen voor diverse toepassingen aan boord.
Bestel nu de Sea Flo 750 GPH Automatische Lenspomp bij NauticOnline.nl – jouw specialist in gemotoriseerde watersportproducten.